Witajcie!
Witamy na naszym blogu! Zapraszamy do lektury! Odwiedź naszą stronę www.zielonakropka.pl

czwartek, 13 grudnia 2018

Sesja narzeczeńska w Krakowie - Ania i Tomek

O Nowej to Hucie są słowa

Spotkaliśmy się przypadkiem. Ania wpisała w internetową wyszukiwarkę hasło „fotograf Kraków” a potem jakoś to szybko poszło. List, telefon, rozmowa, spotkanie. I tak oto dziś przedstawiamy Wam pierwszy fotoreportaż z Anią i Tomkiem.
Umówiliśmy się na zdjęcia na zwykłym parkingu gdzieś na obrzeżach zwykłego, nowohuckiego osiedla. I to tyle zwykłych rzeczy w tym dniu. Dalej już zwyczajnie nie było.
Łąka, las, Młynówka, a wszystko zaledwie tysiąc metrów od Placu Centralnego! Nie można powiedzieć, że doświadczyliśmy dzikiej przyrody, bo działalność człowieka widoczna była na każdym metrze kwadratowym tej przestrzeni. To jednak centrum dużego miasta.
I szliśmy tak. Najpierw ruiny, informacji o których na próżno szukać w internecie. Na szczęście staje przed nami pan z pieskiem, palący jednego za drugim papierosa. - Co tu było? - pytamy. - Co tu miało być raczej! Skansen tu miał być - odpowiada. - Co poszło nie tak? - pytamy dalej. - Nie wiem. System się zmienił - szorstko odpowiada i oddala się, ciągnąc energicznie smycz, trochę wbrew psu.
Robimy zdjęcia, omawiamy ujęcia, szukamy światła i odpowiednich fragmentów przestrzeni. Od czasu do czasu ktoś przebiegnie, przejdzie, jakaś para w poszukiwaniu odludzia wejdzie przypadkiem w kadr, przeprosi i wyjdzie. Mijają kolejne minuty, powstają kolejne ujęcia i nagle odkrywamy, że wszystko tutaj do siebie pasuje, że historia opowiedziana zdjęciami układa się łatwo w jakąś całość. Surowa przestrzeń zmienia się w coś niesamowitego. Dzieje się tak dlatego, że to, co łączy Anię i Tomka jest piękne, mądre i prawdziwe.
CZYTAJ WIĘCEJ ...

zielonakropka

fotograf na wesele Krawków
sesja Nowa Huta
para na zdjeciach
najlepsze zdjecia zaręczynowe
fotograf na ślub Katowice
klimatyczne zdjęcia weselne
sesja narzeczeńska
nieskończona miłość
plener ślubny w ruinach
najlepszy fotograf na ślub Kraków
sesja przedślubna Katowice
best weeding photographer Cracow
najlepszy fotograf na wesele Kraków
najlepszy fotograf na ślub Andrychów
najlepszy fotograf na ślub
najlepsze zdjecia ślubne Wrocław
najlepszy fotograf Bielsko
najlepszy fotograf na ślub Andrychów
zaręczyny na zdjęciach
close portrait
sesja narzeczeńska Bielsko
zielona kropka najlepsze zdjęcia ślubne

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz