Witajcie!
Witamy na naszym blogu! Zapraszamy do lektury! Odwiedź naszą stronę www.zielonakropka.pl

czwartek, 7 grudnia 2017

Przyjęcie w rustykalnym stylu z elementami boho, Dworek Belweder - Dominika i Tomek


- Pod niebem wielkich miast swój zgubisz ślad, osiągniesz to, co chcesz, za rok, za parę lat - Dominika wzięła do ręki mikrofon i zaśpiewała tę piękną piosenkę z repertuaru Ireny Santor swoim rodzicom. -  Lecz gdy zdobędziesz wszystko już, z dalekich stron kiedyś wrócisz tu - śpiewała dalej. Nietrudno się domyślić, jaką te słowa i to wykonanie wzbudziły reakcję. Emocje sięgnęły zenitu. Piękno w najczystszej postaci!

Dominika i Tomek na codzień mieszkają w Krakowie, ale na ślub wrócili do Tarnobrzega, do swoich rodzinnych stron. Wymarzyli sobie uroczystość w stylu "boho" i marzenie to zrealizowali z naddatkiem. 
Dominika ubrana była w urzekającą suknię Anna Kara. Prosta suknia podkreślała znakomitą figurę. Całość uzupełniał półwianek z pachnącą piwonią oraz bukiet boho z tęczą barw piwonii, chabrów, eustomy i eukaliptusa. 

I tak ten ciepły, lipcowy dzień upływał w luźnej, swobodnej i radosnej atmosferze. Po pięknej ceremonii w kościele Dominika i Tomek ugościli nas w Dworku Belweder w Chmielowie. Rustykalne detale, na stołach bukiety z polnych kwiatów, wszystko dopracowane i przemyślane, z inwencją i ze smakiem. Na belach słomy zaaranżowany został stół z wiejskim jadłem i tradycyjnymi napojami. Na krojenie weselnego tortu przenieśliśmy się do altanki w ogrodzie, oświetlonej lampkami, świecami i blaskiem zimnych ogni.  Dworek oraz otaczający go ogród zostały tak urządzone, by przyjęcie mogło toczyć się w różnych miejscach, by goście mieli swobodę i przestrzeń do zabawy czy prowadzenia rozmów. Zgrana załoga Dworku Belweder przygotowała wszystko na najwyższym poziomie.

Zdjęcia w plenerze były już tylko dopełnieniem tego, co działo się w pewny lipcowy dzień, gdzieś na południu naszego kraju. W poszukiwaniu odpowiedniego światła i scenerii wybraliśmy się w nocną podróż na pustynię. Nagrodą były pierwsze promienie słońca rozlewające się po pustkowiu. A potem rozjechaliśmy się do dalekich stron. By mieć gdzie wracać. Czytaj więcej ...


pustynia Błędowska

zielonakropka
prosta suknia slubna
fotograf wesele andrychów
rustykalne przyjęcie Dworek Belweder
fotograf na ślub kraków
półwianek slubny
najlepszy fotograf na ślub kraków
najlepszy fotograf na slub bielsko
najlepszy fotograf na ślub katowice
fotograf na ślub tarnobrzeg
przygotowania pana młodego
najlepsze zdjęcia ślubne
bukiet z piwonią i eukaliptusem
najlepsze zdjęcia ślubne
kościół w Tarnobrzegu
po obrączkach zielona kropka
kreatywne zdjęcia ślubne zielona kropka
Tarnobrzeg życzenia
najlepszy fotograf na ślub tarnobrzeg
zielona kropka
bele słomy przyjęcie weselne
wino przyjęcie weselne
zielonakropka.pl
najlepszy fotograf na ślub kraków
dworek belweder altanka
ślub bielsko
plenerowe przyjecie
zdjęcia zielonakropka.pl
best wedding photographer cracow
zielonakropka
piosenka dla rodziców
zielonakropka.pl


Zobacz też inne nasze historie:
Wzruszający ślub Patki i Jakuba - KLIK
Magiczna sesja plenerowa w Puszczy Niepołomickiej - KLIK
Sesja narzeczeńska na uliczkach Bielska Białej - KLIK

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz