Witajcie!
Witamy na naszym blogu! Zapraszamy do lektury! Odwiedź naszą stronę www.zielonakropka.pl

czwartek, 24 maja 2018

Sesja narzeczeńska w Dolinie Kościeliskiej - Karolina i Kamil

Nim tatrzańskie polany zapełniły się tysiącami krokusów (i tysiącami ich wielbicieli) udało nam się wykonać tę wyjątkową sesję narzeczeńską. Zadanie nie było łatwe, bo Karolina i Kamil chcieli trochę śniegu, a o śnieg w tych czasach niełatwo. Zdjęcia w górach to zawsze wyzwanie. Wybór padł na Dolinę Kościeliską i Wąwóz Kraków. I tak w kwietniowy poranek ruszyliśmy na szlak. Tatry obłaskawiły nas pięknym światłem i dały zaczerpnąć ze swojego krajobrazu pełną garścią. Znaleźliśmy też śnieg!
Chcielibyśmy kiedyś wrócić do Kościeliskiej z aparatem. Sesja fotograficzna w górach to zawsze piękne widoki, przyroda, gra światła z cieniem i...zdrowe, górskie powietrze! Tak więc w góry na pewno wrócimy jeszcze w tym roku, a już z niecierpliwością czekamy na ślub naszej przesympatycznej pary: Karoliny i Kamila. Czekamy na zapierające dech w piersiach krajobrazy z wieży widokowej „Beskidzkiego Raju”, bo tam właśnie spotkamy się z nimi.
sesja narzeczeńska w górach


najlepszy fotograf na ślub Kraków
zdjęcia ślubne Andrychów
best wedding photographer Crakow
Zielona KRopka
zielonakropka.pl
kreatywna fotografia narzeczeńska
fuji X Pro
niepozowane zdjęcia na randce
sesja przed ślubem
zdjęcia w ładnym świetle
sesja narzeczeńska
śnieg w Dolinie Kościeliskiej

Sesję ślubną w Skalnym Mieście
Sesję randkową w Nikiszowcu

1 komentarz :

  1. Rewelacyjne miejsce :). Co prawda do śniegu nam nie tęskno, ale zdjęcia wyglądają uroczo. I narzeczeni widać, że bardzo zakochani. Gratulacje!

    OdpowiedzUsuń